przypomnij hasło

Gry java 128x160 / Inne

Inne

Żulionerzy

[8/10]

Jak to było w milionerach tak jest w Żulionerach. Jestem graczem i mamy do dyspozycji 3 koła ratunkowe. Musimy wybrac jedną z 4 odpowiedzi. Jeśli się nam uda to przechodzimy dalej i tak aż wygramy 10 000 flaszeczek "Spirolu". Pytania są dość nietypowe i czasami banalne więc każdy może spokojnie zagrać oraz pośmiać się.

Wersja: Gry java 128x160
Wyścigi

Super Taxi Driver SE

[8/10]

Kiedy w kieszeni dziura, a w domu się nie przelewa, czas przeprosić się ze starą Syrenką dziadka, narzucić na dach koguta i zasiąść za kółkiem w celach zarobkowych. Praca taksówkarza do najłatwiejszych nie należy: trzeba ciągle podkręcać taksometr, oszukiwać obcokrajowców, jeździć jak najdłuższą trasą, łamać wszystkie możliwe przepisy. A za...

Wersja: Gry java 128x160
Platformówki

Lego Star Wars 128x160

[7/10]

Ulubione zarówno przez dzieci, jak i dorosłych - klocki Lego i Gwiezdne Wojny - łączą swe siły w grze, jakiej jeszcze nie było - Star Wars Lego. Ta innowacyjna gra akcji i przygody łączy niepowtarzalny świat zabawek Lego ze wspaniałymi postaciami, historiami i pojazdami ze świata Gwiezdnych Wojen. Sam przeżyj zapadające w pamięć sceny z Mrocznego Widma...

Wersja: Gry java 128x160
Wyścigi

Need For Speed: Carbon

[7/10]

Need for Speed: Carbon stanowi fabularną kontynuację Most Wanted. Główny bohater przybywa do rodzinnego Palmont City, które - podczas jego nieobecności - uległo zgubnym przemianom. Poszczególnymi sektorami miasta władają gangi, a jedynie wygrane wyścigi pozwolą pozbawienie ich nielegalnego przybytku.

Gracz może dowolnie podróżować po Pal...

Wersja: Gry java 128x160
Sportowe

Fifa 2005

[7/10]

Ciężko wskazać gracza, który nigdy nie grał, bądź też nie słyszał o serii gier piłkarskich FIFA. Możliwość wyboru jednego z prawdziwych klubów lub reprezentacji i poprowadzenie ich ku piłkarskiemu panteonowi przyciągają wielu sympatyków piłki nożnej.

Wersja: Gry java 128x160