przypomnij hasło

Gry java 128x160 / Logiczne

Logiczne

Milionerzy 3D

[7/10]

Zanim zdecydujesz się przystąpić do telewizyjnej edycji, poćwicz to w domu! Zobacz, czy Ty jesteś w stanie wygrać milion? To już 3 odsłona tej bardzo popularnej gry, a w niej multum nowych funkcji i oczywiście zaskakujące świeże zestawy pytań. Milionerzy nigdy jeszcze nie byli tak ciekawi!

Wersja: Gry java 128x160
Platformówki

Naruto 4

[8/10]

Kolejna odsłona przygód Naruto. Gra przygodowa w której musisz zmierzyć się z różnymi przeszkodami na swojej drodze.

Życzę miłego grania. :)

Wersja: Gry java 128x160
Erotyczne

Lesson Of Passion slideshow

[8/10]

Jeżeli masz ochotę aby zapoznane przez Ciebie dziewczyny w "Lesson Of Passion" zamieszkały na stałe w Twoim telefonie to nie pozostało Ci nic innego jak pobrać "Lesson Of Passion slideshow" i cieszyć się urokiem Anety, Justyny i Zuzy kiedy tylko masz ochotę!

Wersja: Gry java 128x160
Strzelanki

Sudden Strike Me

[8/10]

Oto nowa epoka w grach wojennych na telefony komórkowe - nadchodzi szlagierowy tytuł, strategia czasu rzeczywistego - Sudden Strike! Dowodząc niemieckimi, brytyjskimi albo amerykańskimi oddziałami stoczysz wiele walk na lądzie, wodzie i w powietrzu. Możesz kierować swoimi podwładnymi poprzez szereg komend, które dają Ci pełną kontrolę nad sytuacją na po...

Wersja: Gry java 128x160
Inne

Hugo i Fernando

[7/10]

Hugo zamierza urządzić duuuże przyjęcie dla wszystkich swoich przyjaciół, ale niestety nie wystarczy dla wszyskich owoców! Jego świetny latający kolega Fernando obiecał, że zdobędzie owoce, choćby musiał przelecieć przez całą dżunglę.
Pomóż Fernando gromadzić owoce i rzucaj miodem w dzikie zwierzęta, które, jeśli je trafisz, będą troc...

Wersja: Gry java 128x160