przypomnij hasło

Gry java 128x160 / Logiczne

Logiczne

Monopoly Tycoon 2007

[7/10]

Zbuduj biznesowe imperium by zdominować miasto, wykołować rywali...oczywiście w nowej wersji znanej gry planszowej! Buduj, niszcz budynki i kręć biznesy wokół Ciebie, po to aby przekonstruować miasto pod własne potrzeby! Podbijaj ceny na aukcjach, wykupuj działki konkurencji, by osłabić przeciwników, zanim oni osłabią Ciebie. Z nową grafiką 3D, takie...

Wersja: Gry java 128x160
Logiczne

Milionerzy 3D

[7/10]

Zanim zdecydujesz się przystąpić do telewizyjnej edycji, poćwicz to w domu! Zobacz, czy Ty jesteś w stanie wygrać milion? To już 3 odsłona tej bardzo popularnej gry, a w niej multum nowych funkcji i oczywiście zaskakujące świeże zestawy pytań. Milionerzy nigdy jeszcze nie byli tak ciekawi!

Wersja: Gry java 128x160
Logiczne

Chess Buddy

[7/10]

Chessbuddy to doskonała zabawa i możliwość zdobycia nowych umiejętności. Najbardziej zaawansowany symulator gry w szachy dostępny na rynku komórkowym. Z tą grą spędzisz wiele godzin przy szachownicy.

Wersja: Gry java 128x160
Logiczne

Goosy Pets - Dragon

[6/10]

Opiekujemy się zwierzakiem (w tym przypadku smokiem), tak aby jak najdłużej przeżył. :)

Wersja: Gry java 128x160
Logiczne

Poppin Panda

[4/10]

Poppin Panda to wciągająca gra zręcznościowo-łamigłówkowa z pandą, dwoma trybami gry i niekończącymi się powtórkami. Na pewno będzie Waszą ulubioną! Najbardziej zaawansowana gra w rozbijanie kulek na komórkę, prosta do grania, trudna do opanowania. Poppin Panda to czyste pandamonium!

Wersja: Gry java 128x160