przypomnij hasło

Gry java 176x220 / Logiczne

Logiczne

Monopoly

[8/10]

Podejrzewam, że mało kto nie zna zasad monopolu, jednak tym nielicznym należy się słowo wyjaśnienia. W gierce naszym zadaniem jest poruszanie się po polach planszy i wykupywanie znajdujących się na nich posiadłości. Jeżeli któryś z naszych przeciwników stanie wówczas na którymś z pól należących do nas, musi zapłacić nam odpowiednią dla tej loka...

Wersja: Gry java 176x220
Logiczne

Zgadnij Kto to

[9/10]

Zgadnij kto to? w wersji na telefony komórkowe. Bądź pierwszym, który zidentyfikuje tajemniczą twarz! Baw się z jedną z najpopularniejszych gier planszowych w historii. Zadaj serię przenikliwych pytań aby zidentyfikować tajemniczą postać nim zrobi to twój przeciwnik. Czy ma duży nos, rude włosy, niebieskie oczy??? A może wszystko na raz?

...

Wersja: Gry java 176x220
Logiczne

Scrabble

[7/10]

Gra posiada dwa tryby: Friendly, oraz Tournament. W pierwszym mamy możliwość akceptacji każdego ułożonego słowa, natomiast w drugim gra odbywa się według klasycznych zasad Scrabble i wszystkie słowa są sprawdzane we wbudowanym, oficjalnym słowniku.

Wersja: Gry java 176x220
Logiczne

Szachy

[7/10]

Szachy to ulubiona gra wielu osób na świecie. Ta gra stwarza ci możliwość grania kiedy i gdzie tylko zechcesz. Każdy ruch możesz zachować lub cofnąć. Do dyspozycji 3 poziomy zaawansowania.

Wersja: Gry java 176x220
Logiczne

Puzzle Bobble

[8/10]

Pokieruj smokami Bubem i Bobem w tej klasycznej grze, wiernie przeniesionej na telefon. Strzelaj z działa, aby nie dać się zgnieść niekończącej się kaskadzie bąbelków.

Wersja: Gry java 176x220