przypomnij hasło

Gry java 176x220 / Logiczne

Logiczne

Pipe Mania

[10/10]

Znany z PC hit. Jak szybkim i zręcznym hydraulikiem jesteś, by zapobiec wylaniu się radioaktywnej cieczy ? Sprawdź się w tej zabawnej zręcznościówce.

Wersja: Gry java 176x220
Logiczne

Desperate Housewives / Gotowe na Wszystko

[5/10]

Oficjalna gra znanego wszystkim serialu, serialu który zwie się życie... Tak, tak – gra ta pozwoli Wam dogłębnie poznać życie wewnątrz współczesnych Kół Gospodyń Wiejskich. Kradzieże krowy, spór o miedzę, morderstwo kury, zdrada wśród pól rzepakowych... Wsi spokojna, wsi wesoła? Nic bardziej mylnego! Przekonaj się o tym sam/a! Obowiązkowa pozyc...

Wersja: Gry java 176x220
Logiczne

Dirty Sanchez

[7/10]

Gra Dirty Sanches jest nowoczesną rozrywką na komórki. Wybieraj spośród 8 dostępnych rozgrywek. Niektóre z rozgrywek polegają na konkretnych umiejętnościach, w niektórych liczy się szczęście. Każda z gier kończy się nieprzyjemnie dla któregoś z uczestników, upewnij się, że to nie będziesz Ty!

Wersja: Gry java 176x220
Logiczne

Deal Or No Deal

[10/10]

Czy będziesz przebiegłym graczem i dasz się skusić? Wszystko zależy od Ciebie. Ale pamiętaj także, że kwestią determinującą zabawę w Deal or no Deal jest po prostu szczęście i umiejętność wycofania się w odpowiednim momencie. Trochę pomaga w tym i sama aplikacja, która stawia przed graczem stopniowe wyzwania - najpierw jest to wygranie stosunkowo m...

Wersja: Gry java 176x220
Logiczne

Ghostly Poker Deluxe

[10/10]

Spróbuj szczęścia w Halloween'owym pokerze. Są trzy maszyny byś spróbował szczęścia: "Jacks or Better", "Deuces Wild" i "Ghostly Poker". Polubisz to klasyczne kasyno z dreszczykiem emocji. :)

Wersja: Gry java 176x220