przypomnij hasło

Gry java 176x220 / Platformówki

Platformówki

Legend Of Ancient- 1 i 2 połowa

[8/10]

Legend of Ancient, RPG z najlepszą graficzną sprawnością do chwili obecnej, przewyższając nawet legendarny hit Final Fantasy, na Twój mobilny ekran. Każdy kto kocha gry typu RPG musi to mieć. ;)

Wersja: Gry java 176x220
Platformówki

The Incredible Hulk

[8/10]

Wcielasz się w niesamowitą postać z filmu - Hulk. Typowa nawalanka, biegasz po bazach wojskowych i walczysz z żołnierzami. :)

Wersja: Gry java 176x220
Platformówki

Bounce

[9/10]

"Bounce" to wciągająca gra zręcznościowo-logiczna. Trzeba w niej wykazać się precyzją i logiką. Precyzją dlatego iż czasami trzeba ominąć przeszkodę, logiką bo czasami trzeba zastanowić się jak piłeczkę trzeba powiększyć / zmniejszyć.

Ale o co chodzi właściwie w tej grze? W grze chodzi o to aby tak pokierować pomarańczową pi...

Wersja: Gry java 176x220
Platformówki

Rayman TV Party

[9/10]

Najpierw najechały świat... a teraz telewizję! Baw się dobrze na 12 kanałach TV, na których czekają na ciebie szalone wyzwania w kolekcji dziwacznych mini-gierek. Wybierz się do hiperprzestrzeni na kanale naukowym. Zrób zdjęcie i wyboksuj przeciwnika na kanale sportowym. Wskocz w sam środek filmu akcji z Kórlikiem Jonesem, dziadkiem Kórlikiem czy Splinter...

Wersja: Gry java 176x220
Platformówki

Rollercoaster Rush

[9/10]

Pokaż tym gościom ostrą jazdę bez trzymanki! Masz do wyboru tory kolejki górskiej na całym świecie, włącznie z USA, Francją i Australią. Wjeżdżaj na strome wzgórza i doliny, rób pętle, skoki i więcej! Uzyskaj najlepszy czas bez wyjścia z toru. Prędkość zwiększa twoje podekscytowanie i wynik, ale nawet małe wstrząsy mogą cię wyrzucić w powiet...

Wersja: Gry java 176x220