przypomnij hasło

Gry java 176x220 / Sportowe

Sportowe

World Championship Pool 2007 3D

[8/10]

World Championship Pool 2007 to najnowsza odsłona wirtualnego cyklu symulacji gry w bilard. Jest to oficjalna gra IPA World Championship Pool, która zabierze Cię do samego centrum najbardziej prestiżowych zawodów w bilardzie. Grając z czołowymi zawodnikami tego sportu poczujesz i poddasz się atmosferze tej wielkiej rozgrywki. Aby zostać nr 1 w grze stosuj ró...

Wersja: Gry java 176x220
Sportowe

Fifa Street 3

[9/10]

Fifa Street już po raz trzeci przenosi nas na skromnie urządzone i ogrodzone boiska. Nie zmienia to jednak faktu, że nasze drużyny występują w licencjonowanej wersji. Wybierać możemy zatem spośród reprezentacji narodowych i gwiazd piłkarskich największego formatu (na boisko możemy jednak posłać maksymalnie pięciu zawodników).

Nie brakuj...

Wersja: Gry java 176x220
Sportowe

Tony Hawk's Downhill Jam

[9/10]

Tony Hawk's Downhill Jam to kolejna gra z popularnej serii zręcznościówek sygnowanych nazwiskiem bodajże najsłynniejszego skate'a świata. Gracz obejmuje w niej kontrolę nad jednym z dziewięciu zawodników, wśród których nie mogło oczywiście zabraknąć samego Hawka. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby zamiast wybrać jednego ze znanych skate'ów, ...

Wersja: Gry java 176x220
Sportowe

Kobe Bryant Pro Basketball 2008

[8/10]

Kobe Bryant Pro Basketball 2008 to kolejna gra sportowa stworzona przez ekipę Gameloft. Tym razem jej dominującą tematyką jest koszykówka oraz najsilniejsza liga świata - NBA. Aplikacja umożliwia rozegranie między innymi spotkań towarzyskich, całego sezonu, a także wzięcie udziału w specjalnym trybie konkursu wsadów.

Kobe Bryant Pro Basket...

Wersja: Gry java 176x220
Sportowe

Fifa 2007

[9/10]

Wybiegnij na boisko w EA SPORTS™ FIFA 07! Podawaj, walcz o piłkę i zdobywaj bramki we wspaniałej symulacji piłki. Kontroluj akcję dzięki widokowi z boku i precyzyjnym podaniom. Rozgrywaj z klepki, dośrodkowuj i graj po trójkącie. Strzelaj głową lub z woleja. Wybierz sezon lub tryb wyzwań.

Wersja: Gry java 176x220