przypomnij hasło

Gry java 176x220 / Strategia

Strategia

Townsmen I

[6/10]

Absolutna REWELACJA ! Sprawdź swoje zdolności przywódcze i poprowadź swoje małe miasto do bogactwa i sławy! Podejmij wyzwanie i zmień małą chatę rybacką w imponujący port, a kuźnię kowala w wielka fabrykę. Poprowadź swoich mieszkańców tak, aby stworzyli prawdziwe społeczeństwo, w którym każdy jest potrzebny. Zamień drewnianą wioskę w prawdziwe...

Wersja: Gry java 176x220
Strategia

Legions of rome

[10/10]

Kiedy Legiony Rzymskie maszerowały na podbój antycznego Świata pustosząc i podbijając coraz to odleglejsze krainy, tylko nieliczna grupa ludzi znana jako Strażnicy Berła odważyła się stanąć im na drodze. Jako Strażnik Złotego Berła musisz zrobić wszystko aby powstrzymać najazd Legionów. Chodzi o to, że buduje się wieże by odeprzeć atak wroga.

Wersja: Gry java 176x220
Strategia

Mongol

[9/10]

Gra na podstawie Filmu z 2007 Mongol. Wcielasz się w Chingis Chana, najpotężniejszego mongolskiego przywódcy w historii, który w wieku 9 lat traci ojca. Wskutek bratobójczej wojny ponownie dorosły Tamudżin musi przeżywać upokorzenie jako niewolnik w obcym państwie. Twoim zadaniem jest zjednoczenie jednego z największych imperiów w historii.

Wersja: Gry java 176x220
Strategia

Strategy War

[6/10]

Gra zamieszcza wiele misji w różnych krajobrazach. Stopniowo możesz budować 5 typów budynków z unikatowymi funkcjami. Zbieraj plony z twoim żniwiarzem, aby budować więcej typów zbiorników i atakuj swojego wroga.

Wersja: Gry java 176x220
Strategia

Price of Persja

[10/10]

Wciel się w role księcia, pokonaj wrogów i zdobywaj nowe umiejętności ocal księżniczkę i swój kraj.Gra powstała na podstawie filmu Książę Persji.

Wersja: Gry java 176x220