przypomnij hasło

Gry java 176x220 / Wyścigi

Wyścigi

Colin McRae Rally 3 2005

[7/10]

Trzecia część najpopularniejszego symulatora rajdów samochodowych na komputery klasy PC firmowanego nazwiskiem Colin’a McRae. Mimo iż seria ta od kilku lat wyznacza standardy w grafice i poziomie odwzorowania detali producent postanowił jeszcze bardziej urealnić poziom prowadzenia samochodów po krętych i nierównych trasach.

CMR3 charakteryzu...

Wersja: Gry java 176x220
Wyścigi

Street Racing Simulator

[7/10]

Gra oferuje nam dwa tryby gry – „Karierę” oraz możliwość szybkiego zapoznania się z grą, czyli „Quick Race”. Tryb Kariery pozwala na wybranie samochodu (jednego z pięciu). Quick Race to natomiast jazda losowym samochodem na losowym torze.

Wersja: Gry java 176x220
Wyścigi

Extreme Motorbike

[5/10]

Odpal motor i ruszaj na tor walczyć o zwycięstwo w Ekstremalnych Mistrzostwach Świata! Czeka na Ciebie 9 lśniących maszyn napędzanych czystą nitrogliceryną. Na tych maszynkach kązdy kierowca spowoduje zachwyt tłumów!
Wybierz tryb rozgrywki i zdobądz jak najlepsze miejsce. Podczas wyścigu uważaj na poziom nitro (gliceryny) - używasz jej jako dopal...

Wersja: Gry java 176x220
Wyścigi

HUMMER- Jump and Race 3D

[9/10]

Kiedyś by zostać parlamentarzystą nie trzeba było umieć literalnie nic! Obecnie wymagania wzrastają i jako jedno w poważniejszych, politolodzy wymieniają umiejętność kierowania samochodem marki Hummer. Dlatego właśnie postaraliśmy się oddać w wasze ręce symulator tego samochodu. Im szybciej zaczniesz się uczyć, tym większe szanse na zostanie posłe...

Wersja: Gry java 176x220
Wyścigi

Moto Unleashed

[5/10]

Wskakuj na motor i grzej na pełnym gazie do przodu! Teraz musisz tylko wygrywać, wygrywać i jeszcze raz wygrywać. Dzięki temu zyskasz szacunek rywali i zarobisz kasę na tuningowanie ukochanej maszynki :) A wszystko to widziane z perspektywy trzeciej osoby (TPP) i w dodatku w 3D! Przykręć manetkę i pędź po wygraną!

Wersja: Gry java 176x220