przypomnij hasło

Gry java 176x220 / Wyścigi

Wyścigi

Underground Racer

[7/10]

Nielegalne wyścigi organizowane ulicami miast to wyzwanie dla prawdziwych szaleńców. Ty na pewno jesteś jednym z nich! Wybierz furkę swoich marzeń, sprawdź czy masz nowe prawo jazdy ;) i zmierz się z najlepszymi piratami drogowymi na tym świecie. Jeśli wygrasz - zdobędziesz szacunek podziemnego świata. Porażki nawet nie bierz pod uwagę...

Wersja: Gry java 176x220
Wyścigi

Yamaha Unleashed

[7/10]

Wskakuj na motor i grzej na pełnym gazie do przodu! Teraz musisz tylko wygrywać, wygrywać i jeszcze raz wygrywać. Dzięki temu zyskasz szacunek rywali i zarobisz kasę na tuningowanie ukochanej maszynki :) A wszystko to widziane z perspektywy trzeciej osoby (TPP) i w dodatku w 3D! Przykręć manetkę i pędź po wygraną!

Wersja: Gry java 176x220
Wyścigi

Asphalt Urban GT2 3D

[9/10]

Wielki powrót najszybszej gry na komórki na świecie. Dzięki możliwościom najnowszych komórek wreszcie możesz poczuć się jak na prawdziwych wyścigach. Wspaniałe trójwymiarowe środowisko i najbardziej prestiżowe samochody jakie tylko można sobie wyobrazić. Do tego doskonała oprawa muzyczna – Moby i jego „Lift me up” i metropolie na całym świeci...

Wersja: Gry java 176x220
Wyścigi

Speedway 3D

[8/10]

Wyścigi żużlowe wkroczyły w nowy etap!

Dodaliśmy do naszej przebojowej gry cały nowy wymiar. Speedway jest teraz w 3D! Grywalność, która stała się tak popularna została wprowadzona w realistyczne trójwymiarowe środowisko. Teraz jesteś bezpośrednio na torze, bezpośrednio na żużlu, w samym środku wyścigu!

Dzięki naszem...

Wersja: Gry java 176x220
Wyścigi

Speed Spirit

[8/10]

Model jazdy odwzorowany znakomicie, oprawa graficzna wzorowa. Gra posiada możliwość przełączenia na widok z kokpitu. Najfajniejszą możliwością w grze, jest możliwość grania na obróconym ekranie (tak jak w Worms Forts 3D). Największym minusem gry jest to, że jedynym naszym przeciwnikiem jest czas.

Wersja: Gry java 176x220