przypomnij hasło

Gry java 240x320 / Platformówki

Platformówki

Shadowalker

[8/10]

Shadowalker to platformówka wydana przez Gameloft w 2007 roku. Zagramy w nią na większości modeli telefonów od Nokii, Siemensa, Samsunga, Sagem, Sony, LG czy Motoroli. Gracz wciela się w Phoenix Shadowalker, czyli łowczynię głów. Dziewoja szuka zemsty na nieumarłych, którzy wyrządzili jej w dzieciństwie wiele krzywd.

Oprócz licznych eleme...

Wersja: Gry java 240x320
Platformówki

IndiaGames Godzilla - Monster Mayhem

[7/10]

Wciel się w rolę Godzilli i rzuć wyzwanie ludziom i przeróżnym potworom. Niszcz armie, miażdż budynki. Zniszcz wszystko co ośmieli się stanąć ci na drodze!

Wersja: Gry java 240x320
Platformówki

Assassins Creed 2

[7/10]

Renesansowe Włochy, 1486. Ezio, syn szlachty Florenckiej, szuka zemsty na jego rodzinnym nazwisku, które zostało skazane przez potężne i skorumpowanie rodziny we Włoszech. Assassin's Creed II jest epicką historią o rodzinie, zemście i spiskowi ustaloną dawniej, ale brutalnie w tle Renesansowych Włoch. Ten sequel zachowuje podstawowe doświadczenie w rozgry...

Wersja: Gry java 240x320
Platformówki

Holy Wars

[6/10]

W tej grze czeka Cie wielka przygoda! Niesamowicie wciągająca gra typu Combat RPG. Zdobywaj punkty doświadczenia, rozwijaj postać, tak aby sprostać siłom zła. Oprócz urozmaiconej walki czeka na Ciebie niesamowita przygoda

Wersja: Gry java 240x320
Platformówki

Block Breaker 2 Deluxe

[8/10]

Wyjątkowa implementacja znanej z komputerów gry Arkanoid. Zadanie jest proste i przyjemne, jednocześnie bardzo wciągające – należy za pomocą odbijanej piłki niszczyć rozmaite ceglane ściany. Do wyboru 40 różnych etapów, dodana warstwa fabularna – wirtualni rywale w pościgu za pieniądzem. Bardzo ładna grafika.

Wersja: Gry java 240x320