przypomnij hasło

Gry java 240x320 / Sportowe

Sportowe

World Snooker Championship 2007 3D

[8/10]

Gra podejmująca tematykę bilarda. Możemy zdecydować się na mistrzostwa lub pojedyncze wyzwania, uczestnicząc w najsłynniejszych światowych turniejach i wcielając się w jedną ze sław tego sportu.

Wersja: Gry java 240x320
Sportowe

NBA Smash

[8/10]

NBA Smash to gra sportowa na telefony komórkowe, wydana przez francuskie studio Gameloft w 2008 roku. Gracz ma szansę uczestniczyć w meczach ulicznej koszykówki. Trybem podstawowym jest kariera, gdzie tradycyjnie zaczynamy jako nikomu nie znany urwis, a kończymy jako gwiazda światowego formatu. Możemy też rozegrać turniej, a także sprawdzić się w konkursie...

Wersja: Gry java 240x320
Sportowe

Wimbledon 2008

[9/10]

Jeżeli jesteś fanem tenisa ziemnego, a za oknem ciemno, szaro, buro - nie załamuj się! Firma Gameloft znalazła dla Ciebie lekarstwo, czyli komórkową grę "Wimbledon 2008". W tej mobilnej produkcji będziesz miał możliwość wziąć udział w wirtualnej odmianie najsłynniejszego turnieju na świecie i zmierzysz się z najlepszymi zawodnikami z całego świa...

Wersja: Gry java 240x320
Sportowe

FIFA Street 3

[7/10]

Fifa Street już po raz trzeci przenosi nas na skromnie urządzone i ogrodzone boiska. Nie zmienia to jednak faktu, że nasze drużyny występują w licencjonowanej wersji. Wybierać możemy zatem spośród reprezentacji narodowych i gwiazd piłkarskich największego formatu (na boisko możemy jednak posłać maksymalnie pięciu zawodników).

Wersja: Gry java 240x320
Sportowe

Gravity Defied Mega Pack 8 in 1

[9/10]

Chyba każdy z Was wie co to Elastomania, Gravity Defied jest, że tak to nazwę jej miniaturka... Elastomania okrojone z wszelkich dodatków, pozostaje jedynie wspaniała grywalność ;)
Gra jest w javie, ale dzięki temu, ze ma bardzo prosta grafikę działa idealnie płynnie na s60.

Wersja: Gry java 240x320