przypomnij hasło

Gry java 240x320 / Strzelanki

Strzelanki

Saints Row

[7/10]

Saint Row to konwersja najnowszej gry THQ na telefony komórkowe. Podobnie jak w PC-towym pierwowzorze musisz w grze musisz stać się bossem w gangsterskim półświatku miasta Stillwater. Aby zbudować swoją reputację będziesz musisiał przelać rzekę krwi i zniszczyć tony publicznego i prywatnego mienia. Gra w swoim wyglądzie i sterowaniu przypomina znany hit...

Wersja: Gry java 240x320
Strzelanki

Battlefield of Tanks

[9/10]

Przed tobą najnowsza gra taktyczna o tematyce wojennej. W grze tej będziesz miał za zadanie kierować najnowocześniejszymi, tajnymi czołgami. Twoi przeciwnicy będą dowodzić równie zaawansowanymi maszynami. Kto wygra ten pojedynek?

Wersja: Gry java 240x320
Strzelanki

Men In Black - Without A Trace

[8/10]

Bardziej skryty niż C.I.A. - Bardziej potężny niż F.B.I.- I oni szukają kilku dobrych mężczyźni - Oni są Mężczyznami w Czarnym. Mężczyźni w Czarnym na telefon komórkowy są oparte na podstawie filmu. Użyj usług Gamarama Reaxion’s, by rywalizować przeciw innym graczom przez świat. Masz to, co bierze, by obronić Ziemię przed pianą wszechświata?

Wersja: Gry java 240x320
Strzelanki

Covert Ops 3D

[8/10]

Zostań antyterrorystą i powstrzymaj przeciwników!

Wersja: Gry java 240x320
Strzelanki

Time Rider II

[9/10]

Zagraj w rewelacyjną old-schoolową strzelankę! Pokonaj pięć skomplikowanych poziomów, zniszcz wrogów aby na koniec stoczyć walkę z "Big Bossem"! zdobądź jak najwięcej punktów w tej niesamowitej grze retro!

Wersja: Gry java 240x320