przypomnij hasło

Gry java 240x320 / Wyścigi

Wyścigi

Xtreme Dirt Bike

[8/10]

W grze wcielamy się w rolę doświadczonego kierowcy motocyklu, o nieprzeciętnych umiejętnościach i sporym doświadczeniu. Naszym zadaniem jest jazda w undergroundowych wyścigach, a celem zbieranie kasy i zdobywanie ogólnoświatowej sławy.

Wersja: Gry java 240x320
Wyścigi

Juiced 2

[8/10]

Developer przygotował dla nas 12 tras. Po 4 w każdym mieście: San Francisco, Tokio i Londyn. W trybie Career czeka na nas 65 wyścigów, z czego ostatnie 20 będziecie powtarzać i to nie raz. ;)

+ Plusy

+ bardzo długa, jak na komórkowe gry
+ sterowanie
+ grafika
+ płynność

− Minusy

Wersja: Gry java 240x320
Wyścigi

V-Rally 3D

[8/10]

Świetna samochodówka w grafice 3D! ściga się bardzo fajnie i łatwo jednak ja odniosłem wrażenie , że gra jest jednakowo zbyt łatwa... ;)

Wersja: Gry java 240x320
Wyścigi

Race Driver: GRID

[9/10]

W Race Driver: GRID chodzi o wyścigi. Wyposażony w najpotężniejsze wozy wyścigowe, będziesz musiał rywalizować o podbicie najbardziej prestiżowych torów wyścigowych oraz Mistrzostw w konkurencjach drogowych i wyścigach ulicznych (w Japonii, USA i Europie). Od skromnych początków, jako nieznany zawodnik, buduj swą karierę wyścigową i wynajmuj najlepsz...

Wersja: Gry java 240x320
Wyścigi

3D Moto Racing

[9/10]

2 sekundy i jesteś na finiszu? Wielu z Was na pewno ma z tym do czynienia na co dzień, ale... tym razem chodzi o wyścig motocyklem. Pewnie nie raz zawiodłeś się na symulatorach komórkowych, ale nie tym razem! Realizm, adrenalina, czas i emocje. Komary wpadające między zęby, noga oparzona rurą wydechową, nocne hamowanie przed nieoświetloną furmanką, chrz...

Wersja: Gry java 240x320