przypomnij hasło

Gry java 240x320 / Wyścigi

Wyścigi

In-fusio Tour De France Manager 2007

[9/10]

Tour de France jest najważniejszym i najbardziej popularnym wyścigiem kolarskim w Europie. Teraz Ty możesz stanąć na starcie obok najlepszych gwiazd kolarskiego fachu i wziąć udział w ponad 20 etapach wyścigu. Przed tobą górskie odcinki, indywidualna jazda na czas i wiele niespodzianek przygotowanych przez organizatorów.

Wersja: Gry java 240x320
Wyścigi

Crash N Burn Turbo

[7/10]

Wersja: Gry java 240x320
Wyścigi

Quad Racer

[9/10]

Jesteś kierowca Quada, który musi pokonać przygotowane przeszkody i dotrzeć do mety. Zadanie nie jest łatwe, a pokonanie 21 przygotowanych tras, może pochłonąć naprawdę sporo czasu. Mimo że gra nie posiada funkcjonalnego sterowania i jest trochę za wolna, to można przy niej naprawdę się odprężyć.

Wersja: Gry java 240x320
Wyścigi

Alonso Racing 2006 3D

[7/10]

Fernando Alonso, wielki pilot " formuły -1", zaprasza ciebie do jego rozkazu. Graj zamiast Fernando i stań się mistrzem pokoju w tych realistycznych wyścigach!

To jest trzecia kontynuacja mobilnej gry. Teraz z nowymi trasami, z reżimem gry z kilku graczy. Ulepszony umysł komputera - wróg nie da się tak łatwo pokonać. Możesz grać zarówno s...

Wersja: Gry java 240x320
Wyścigi

Asphalt 2

[9/10]

Asfalt jeszcze nigdy nie był tak gorący! Wielki powrót wspaniałej i bardzo popularnej gry. Znudziły Ci się te same bryki – wybierz jedną z najnowszych furek prosto spod igły! Tym razem będziesz mógł się ścigać motocyklem! Cóż jeszcze można dodać – wspaniała otoczka muzyczna i piękne dziewczyny kręcące się dookoła. Ale przecież nie to jest ...

Wersja: Gry java 240x320