przypomnij hasło

Gry Symbian / Platformówki

Platformówki

Spiderman 3

[8/10]

Używajać swojego nowego Czarnego Kostiumu i zwiększonej mocy Spiderman jest silniejszy i bardziej agresywny niż kiedykolwiek. Walcząc z niezliczonymi bandziorami musi ponadto zapobiec zniszczeniu Nowego Jorku planowanemu przez Zielonego Goblina i Piaskowego Dziadka. W końcowej scenie Spiderman powraca w swoim normalnym stroju by stoczyć bitwę z Venom'em.

Wersja: Gry Symbian
Wyścigi

Project Gotham Racing

[8/10]

Project Gotham Racing oferuje kilkadziesiąt różnorakich wehikułów, wśród których coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy dwóch, jak i czterech kółek. Wśród dostępnych pojazdów znaleźć można zarówno nowe wehikuły od Ferrari, do prawdziwych klasyków motoryzacji z lat '60 i '70. Konkursy organizowane są przede wszystkim na terenie dużych mi...

Wersja: Gry Symbian
Strzelanki

Lock'n'Load

[7/10]

Akcja Lock ‘n Load została osadzona w pięknym, renderowanym środowisku 3D. Opcja gry Multiplayer pozwala na grę na czterech różnych, wieloosobowych mapach aż dziewięciu zawodnikom. Tryb multiplayer dostępny jest za pomocą połączenia z serwerem gry Terraplay lub za pomoca połączenia z innym telefonem poprzez Bluetooth.
Oczywiście gra udostpnia ...

Wersja: Gry Symbian
Wyścigi

Moto Gears

[8/10]

Gra w style elastomania jeździmy crossem po nierównej planszy i wykonujemy tricki na motorze

Wersja: Gry Symbian
Sportowe

Fifa 2007 V2.01

[8/10]

FIFA 07 to kolejne wcielenie jednej z najpopularniejszych i najznamienitszych serii symulatorów piłkarskich. Omawiana odsłona odznacza się przede wszystkim podniesionym realizmem rozgrywki, szczególnie w zakresie sprawowania kontroli nad zawodnikami.
FIFA 07 to kolejne wcielenie jednej z najpopularniejszych i najznamienitszych serii symulatorów piłkarski...

Wersja: Gry Symbian