przypomnij hasło

Gry Symbian / Platformówki

Platformówki

Spiderman 3

[8/10]

Używajać swojego nowego Czarnego Kostiumu i zwiększonej mocy Spiderman jest silniejszy i bardziej agresywny niż kiedykolwiek. Walcząc z niezliczonymi bandziorami musi ponadto zapobiec zniszczeniu Nowego Jorku planowanemu przez Zielonego Goblina i Piaskowego Dziadka. W końcowej scenie Spiderman powraca w swoim normalnym stroju by stoczyć bitwę z Venom'em.

Wersja: Gry Symbian
Platformówki

Star wars

[9/10]

The Phantom Menace to gra, której pozwala graczowi jeszcze raz przeżyć wydarzenia przedstawione w Mrocznym Widmie. Pierwsza scenka pokazuje przylot Qui-Gon Jina i Obi-Wana na statek Federacji i dalsza fabuła dość wiernie oddaje to, co się dzieje w filmie. Gracz znajdzię więc na bagnach Naboo, w Theed, na Tatooine i Coruscant.
Phantom Menace to w zasadz...

Wersja: Gry Symbian
Platformówki

XRick

[6/10]

Xrick jest klonem Ricka Dangerousa, kultowej gry z lat 1980-90. Nie różni się niczym od swojego pierwowzoru, dlatego każdy kto nie miał jeszcze styczności z tą wspaniałą grą albo będzie chciał odświeżyć sobie wspomnienia powinien już zacząć ją ściągać. Brytyjski agent Rick Dangerous, bohater podobny do Indiany Jonesa, przemierza labirynty, piram...

Wersja: Gry Symbian
Platformówki

Joes Quest

[6/10]

Joes Treasure Quest 3D to świetna platformówka 3D,
w której możesz zostać prawdziwym łowcą skarbów. Zbierz
wszystkie przedmioty w jak najkrótszym czasie
i nie spadnij w dół z platformy. Uważaj na rozpadające
się podłogi, przesuwające się trampoliny
oraz strzałki wskazujące drogę. Ukończenie
każdego poziom...

Wersja: Gry Symbian
Platformówki

Jungle King

[9/10]

Przyjemna gra, chodzimy King-Kongiem, przesuwamy bloki, a także skaczemy po nich ^^. W grze mamy do przejścia 8 leweli, ładna grafika 3D. Jeśli ktoś posiadał wcześniejszą nokie, nie pamiętam jaką ale była podobna gra lecz na czarno białym wyświetlaczu.

Wersja: Gry Symbian