przypomnij hasło

Pomoc

Dlaczego ta gra nie działa na moim telefonie?
Nie wszystkie gry udostępniane w serwisie przez użytkowników są przeznaczone na wszystkie modele telefonów. Sprawdź też jaka jest rozdzielczość w twoim telefonie.

Czy gra z jednego telefonu będzie działała na innym?
Nie, tzn. jeżeli wybrana przez użytkownika gra nie znajduje się na liście danego telefonu, to nie będzie ona na tym modelu działać.

Jak długo mam czekać na zwrotnego sms’a?
W większości przypadków sms przychodzi w przeciągu kilkunastu sekund. Zdarzają się przypadki, kiedy trwa to dłużej, jednak są one niezależne od nas, tylko od operatora sieci. Prosimy o kontakt gdy brak zwrotnego sms'a w przeciągu kilkunastu minut.

Jak sprawdzić ile pamięci pozostało wolnej w moim telefonie?
Najprościej zajrzeć do instrukcji danego modelu telefonu. Każdy model ma gdzie indziej tą opcje. Polecam poszukać w ustawieniach, narzędziach lub dodatkach w swoim telefonie.

Co się dzieje gdy wyślę zły kod? Czy jestem za to obciążany?

Niestety tak. Wysłanie sms’a z błędnym kodem na numer podany przez nas na portalu równoznaczne jest z obciążeniem konta wysyłającego.

Dlaczego nie mogę się zalogować?
A zarejestrowałeś się? Naprawdę musisz się zarejestrować aby móc się logować. A może zostałeś wyrzucony z serwisu (jeśli tak się stało zobaczysz odpowiednią informację)? W takim wypadku skontaktuj się z administratorem serwisu aby poznać powód tego. Jeżeli zarejestrowałeś się, nie zostałeś wyrzucony a i tak nie możesz się logować sprawdź ponownie swój login i hasło. Zazwyczaj to właśnie błędny login lub hasło są problemem, ale jeśli tak nie jest skontaktuj się z administratorem serwisu, gdyż problem może leżeć po stronie błędnej konfiguracji skryptu.

Zgubiłem/am moje hasło
W górze strony pod oknem logowania jest "przypomnij hasło". Wejdź w to wpisz swój login i adres e-mail i kliknij "Przypomnij hasło!". Na adres podany przez ciebie przyjdzie informacja z twoim hasłem.

Po co są te numerki na obrazkach np. 240 x 320?
Jest to rozdzielczość twojego telefonu. Aby gra dobrze działała (była na cały ekran), musisz ściągnąć ją z odpowiedniej dla siebie kategorii np. 240 x320, jeśli twój telefon ma taką rozdzielczość.

Co się stanie, gdy zainstaluję grę w innej rozdzielczości niż ma moja komórka?
Gra będzie działać, ale będzie zajmowała nie cały ekran lub będzie wychodzić poza niego.

Jak sprawdzić jaką rozdzielczość ma moja komórka?
Podana informacja będzie zawarta w instrukcji Twojego telefonu. Można skorzystać również z wyszukiwarki google.pl

Jak pobierać gry/aplikacje?
Należy wejść w interesującą nas kategorie np. gry sportowe, następnie w wybranej grze kliknąć na tytuł. Pojawi nam się strona ze szczegółami pliku, takimi jak opis gry itp, na dole mamy również >>POBIERZ<<. Po kliknięciu przechodzimy na stronę udostępniającą plik do pobrania, gdzie należy poruszać się według wskazówek (download, download now, download free, pobierz itp.)

Mam pytanie, na które nie ma tutaj odpowiedzi - gdzie mam się zgłosić?
Prosimy o kontakt na adres: kontakt@telejava.pl